Mikoszewo to jedna z najmniejszych nadmorskich miejscowości, która nie cieszy się tak dużą popularnością, jak największe nadbałtyckie kurorty, to jednak warto wybrać się do niej na wakacyjny urlop, ponieważ w odróżnieniu od pozostałych miejscowości oferuję ciszę oraz spokój. Jeśli chodzi o bazę noclegową, to w Mikoszewie jest ona dosyć dobrze rozwinięta, ponieważ turyści mogą zatrzymać się nie tylko w domach wczasowych oraz gospodarstwach agroturystycznych, ale również w kilku apartamentach. Jakie jednak wolne kwatery nad morzem ma w swojej ofercie?

Apartament Amber Cottage

Amber Cottage to nadmorska osada, która posiada w swojej ofercie zarówno pojedyncze pokoje, jak i kilkudziesięciometrowe apartamenty dwupoziomowe. Pokoje oraz apartamenty są bardzo komfortowo wyposażone, ponieważ turyści mogą liczyć na obszerne łóżka, łazienkę z prysznicem, tv, dostęp do internetu oraz minibarek i to wszystko w najwyższym standardzie.

Apartamenty Wiktorii

Turyści, którzy poszukują nieco tańszego noclegu, powinni skorzystać z oferty apartamentów Wiktorii. Drewniany budynek posiada kilka dwukondygnacyjnych segmentów, a do dyspozycji gości jest aneks kuchenny, łazienka z prysznicem, a także kącik wypoczynkowy z telewizją.