Krynica Morska jest zaciszną miejscowością nad Morzem Bałtyckim, która cieszy się ogromną popularnością wśród turystów, którzy cenią sobie wypoczynek nad ciepłym morzem. W mieście dostępne są liczne atrakcje, które nie sposób znaleźć w innych nadmorskich miejscowościach. Przede wszystkim możemy prowadzić długie piesze wędrówki w miejscowych lasach i pooddychać bardzo świeżym powietrzem. Samo morze jest znacznie cieplejsze niż w innych polskich kurortach, a malownicze plaże cechują się niezwykłą czystością.
Bardzo ważne jest, że w Krynicy Morskiej istnieje bardzo rozbudowana baza noclegowa. Każda osoba jest w stanie znaleźć hotel bądź pensjonat, w którym będą wolne pokoje spełniające jej oczekiwania. Krynica Morska kwatery są nowoczesne i bardzo komfortowe. Z roku na rok przybywa nowych hoteli, które świadczą usługi najwyższej jakości. Co ważne, dostęp do plaży jest bardzo łatwy niemal z każdego ośrodka wypoczynkowego. Zawdzięczamy to wielu miejscom, które zostały odznaczone jako zejście na plażę.
Krynica Morska jest stosunkowo małą miejscowością, dzięki czemu żaden turysta nie będzie miał problemu z dostaniem się w konkretne miejsce. Hotele i pensjonaty ulokowane są obok największych atrakcji turystycznych regionu. Krynica Morska kwatery zostały utworzone bardzo blisko plaż i dzikich lasów. Sprawia to, że możliwe jest urządzenie sobie wędrówki w każdej porze dnia i szybki powrót do hotelu. Życie nocne w mieście trwa do białego rana dzięki licznym klubom oraz pubom.