Wyjątkowe miejsca nad morzem pozostawiają niezatarte wspomnienia i przekonują się o tym najbardziej doświadczeni turyści. Gdy wybieramy się do takiej miejscowości jak Krynica Morska, to dobrze byłoby ustalić, z jakich atrakcji skorzystamy w tym roku. Jest ich naprawdę wiele i tak naprawdę regularnie będziemy mogli stworzyć listę z kolejnymi atrakcjami.

Wśród nich można wymienić Rezerwat Mewia Łacha, który znajduje się w gminie Stegna, w miejscowości Mikoszewo. Położony jest on na powierzchni ponad 130 hektarów. Ma stanowić miejsce ochrony dla kolonii lęgowych rybitwy białoczelnej, rybitwy zwyczajnej, rybitwy popielatej i rybitwy czubatej. W miejscu tym jest jeszcze możliwość zapoznania się z innymi ptakami, jak: mewy, żuraw, czarny bocian, czapla siwa, koloniami ptaków blaszkodziobych i siewkowych.

Z pewną historią i ciekawą architekturą można zapoznać się także poprzez Kościół w Stegnie, które jest wykonany na podstawie konstrukcji szachulcowej. Istnieje od 1681 roku, natomiast w roku 1935 został odrestaurowany. Posiada wieżę frontową, jak i specjalne malowidła na płótnie. Dzięki temu jest możliwość zapoznania się z jego historią. Podobnie uczynimy, gdy będziemy poznawać inne miejsca historyczne i turystyczne w Krynicy Morskiej.