Wypoczynek dla rodziców i dzieci jest szczególnie ważny, gdy wybierają się na wakacje nad morzem. Często wybieraną i cenioną przez nich miejscowością nie jest Gdańsk, Gdynia czy Sopot, a nawet oblegane każdego roku Władysławowo. Bardziej doceniają spokojniejsze miasta, a takim okazuje się sztutowo pokoje. Przecież z niego jest bardzo prosty dojazd do największych atrakcji nad morzem.

Wystarczy tylko wybrać się własnym samochodem, aby móc w bardzo prosty sposób korzystać z nich każdego dnia będąc na wakacjach. Ciekawym miejscem, którego nie warto przepuścić okazuje się Muzeum Bursztynu w Stegnie.

W takim miejscu wszyscy mają możliwość zapoznania się z owadami występującymi na ziemi prawie blisko 40 mln lat temu. Zostały one uwięzione w bursztynie i dzięki temu jest możliwość ich podziwiania do dziś. Po takim zwiedzaniu dobrze byłoby wybrać się na aktywny wypoczynek. Jego przykładów znajduje się wiele nad morzem. Bardzo ciekawym pomysłem pokazuje się Szkoła Windsurfingu, która położona jest w samej Krynicy Morskiej.

W niej zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci mają możliwość spędzić wspaniałe chwile na desce windsurfingowej i nabierać w tym coraz większej wprawy. Dodatkowo jest możliwość pozyskania szkolenia w formie indywidualnej.