Co się składa na udany urlop? Naturalnie mowa o takich elementach jak znakomita lokalizacja, jak infrastruktura spełniająca oczekiwania wczasowiczów oraz noclegi na odpowiednim poziomie. Warto więc sprawdzić możliwości jakie daje wyjazd nad Bałtyk, a dokładniej wakacje w takich miejscowościach jak choćby Mikoszewo.
Mikoszewo to mieścina zlokalizowana nad Bałtykiem, przy ujściu Wisły. Lokalizacja jest znakomita. Z jednej strony bliskość natury, przepiękne plaże, lasy sosnowe, a drugiej wystarczy przeprawić się promem na drugi brzeg Wisły i jesteśmy już bardzo blisko Gdańska. Czyli szukający pełnego relaksu, lenistwa wakacyjnego mogą śmiało udać się do Mikoszewa, jak i osoby które mają dodatkowo w planach zobaczenie czegoś ciekawego, odwiedzenie Gdańska i trójmiasta.
Atrakcje stricte wakacyjne. Nie ma co ukrywać, nie tylko plaże, nie tylko lenistwo nad brzegiem Bałtyku. Będąc tutaj warto przejechać się kolejką wąskotorową, którą dotrzemy do takich miejscowości jak Stegna czy Sztutowo. Nie wolno zapominać, że w Mikoszewie jak i sąsiednich miejscowościach np. Jantar, czeka na turystów masa udogodnień. Liczne punkty gastronomiczne, lokale rozrywkowe, liczne atrakcje dla dzieci czy też obiekty oferujące zabiegi SPA.
Gdzie zamieszkać? Mikoszewo jak i sąsiednie gminy posiadają niezwykle bogatą ofertę noclegową. Wystarczy bliżej sprawdzić w internecie jak się prezentuje oferta noclegów w tym miejscu. Z jednej strony różnego rodzaju hotele, pensjonaty, z drugiej wpisując w wyszukiwarce hasło takie jak kąty rybackie apartamenty znajdziemy liczne oferty odnoszące się do ekskluzywnych ofert noclegowych w przystępnych cenach. Warto jednak wcześniej sprawdzać takie oferty, nie tylko analizując ceny i komfort noclegów ale również usługi dodatkowe czy też lokalizację konkretnych obiektów